Βρίσκεστε εδώ:Αρχική>>Λήμνος>>Κύπελλο και Πρωτάθλημα Λήμνου: Το πρόγραμμα των αγώνων
Κύπελλο και Πρωτάθλημα Λήμνου: Το πρόγραμμα των αγώνων
25.09.2017 | 09:48

Κύπελλο και Πρωτάθλημα Λήμνου: Το πρόγραμμα των αγώνων

Συντάκτης:  Παναγιώτης Σκαπέτης
Κατηγορία: Λήμνος

Με την ολοκλήρωση της Α΄ Φάσης του Κυπέλλου και την κλήρωση που έγινε παρουσία εκπροσώπων από τα ποδοσφαιρικά σωματεία της Λήμνου, η Τοπική Επιτροπή της Ε.Π.Σ Λέσβου ανακοίνωσε την διεξαγωγή των αγώνων της Β΄ Φάσης, ως κάτωθι:

ΟΜΑΔΑ Α

ΌΜΑΔΑ Β

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝIA

ΩΡΑ

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

11/10/17

15.30

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

18/10/17

15.30

 

ΑΡΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

11/10/17

15.30

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

18/10/17

15.30

 

            Επίσης σας κοινοποιήθηκε το Πρόγραμμα Πρωταθλήματος όπως αυτό διαμορφώθηκε μετά την κλήρωση της 20/09/17.

 

   

                                       Α  ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική   30/09-01/10/17

ΑΡΗΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

30/09/17

16.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

01/10/17

16.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

30/09/17

16.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

30/09/17

16.00

 

ΑΗΤΟΣ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

01/10/17

16.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΘΑΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

01/10/17

16.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

δεν αγωνίζεται

       
           

2η Αγωνιστική   07/10-08/10-09/10/17  

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

07/10/17

16.00

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

07/10/17

16.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

08/10/17

16.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΗΤΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

08/10/17

16.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

08/10/17

16.00

 

ΑΕΛ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

09/10/17

16.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

δεν αγωνίζεται

       
           

3η Αγωνιστική   14/10-15/10/17    

ΑΡΗΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

15/10/17

15.30

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΟΝΤΙΑ

15/10/17

15.30

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

14/10/17

15.30

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

14/10/17

15.30

 

ΘΑΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

15/10/17

11.00

 

ΑΕΛ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

15/10/17

15.30

 

ΑΗΤΟΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

4η Αγωνιστική   21/10-22/10/17   

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

22/10/17

15.30

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

22/10/17

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΗΤΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

22/10/17

15.30

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

21/10/17

15.30

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΙΑ

21/10/17

15.30

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

22/10/17

15.30

 

ΘΑΝΟΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

5η Αγωνιστική   25/10-01/11-08/11/17   

ΑΡΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

25/10/17

15.00

 

ΑΗΤΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

01/11/17

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

08/11/17

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

25/10/17

15.00

 

ΑΕΛ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

01/11/17

15.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

08/11/17

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

δεν αγωνίζεται

       

6η Αγωνιστική   28/10-29/10/17  

ΑΗΤΟΣ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

28/10/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

28/10/17

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΘΑΝΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

29/10/17

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΕΛ

ΜΥΡΙΝΑΣ

29/10/17

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

29/10/17

15.00

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

29/10/17

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

7η Αγωνιστική    04/11-05/11/17     

ΑΡΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

04/11/17

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΑΗΤΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

05/11/17

15.00

 

ΑΕΛ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

05/11/17

11.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

05/11/17

15.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

04/11/17

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΟΝΤΙΑ

05/11/17

15.00

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

8η Αγωνιστική    11/11-12/11/17    

ΘΑΝΟΣ

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

12/11/17

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΕΛ

ΑΤΣΙΚΗΣ

12/11/17

15.00

 

ΑΗΤΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

11/11/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

11/11/17

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

11/11/17

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

12/11/17

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

9η Αγωνιστική   18/11-19/11/17    

ΑΡΗΣ

ΑΕΛ

ΑΤΣΙΚΗΣ

18/11/17

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΘΑΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

19/11/17

15.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

19/11/17

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΗΤΟΣ

ΚΟΝΤΙΑ

19/11/17

15.00

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

19/11/17

11.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

18/11/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

10η Αγωνιστική  25/11-26/11/17  

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΡΗΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

26/11/17

15.00

 

ΑΕΛ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

26/11/17

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

26/11/17

11.00

 

ΑΗΤΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

26/11/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

25/11/17

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΚΟΝΤΙΑ

25/11/17

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

δεν αγωνίζεται

       

11η Αγωνιστική  02/12-03/12/17  

ΑΡΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

03/12/17

15.00

 

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

03/12/17

15.00

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

02/12/17

15.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

02/12/17

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΑΗΤΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/12/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

03/12/17

11.00

 

ΑΕΛ

δεν αγωνίζεται

       
           

12η Αγωνιστική  09/12-10/12/17  

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΙΑ

09/12/17

15.00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

10/12/17

15.00

 

ΑΕΛ

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΜΥΡΙΝΑΣ

10/12/17

15.00

 

ΘΑΝΟΣ

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

09/12/17

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΤΣΙΚΗΣ

09/12/17

15.00

 

ΑΗΤΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

10/12/17

15.00

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

δεν αγωνίζεται

       
           

13η Αγωνιστική  16/12-17/12/17

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/12/17

11.00

 

ΗΦΑΙΣΤΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

17/12/17

15.00

 

ΚΑΣΠΑΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

17/12/17

15.00

 

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΑΕΛ

ΚΟΝΤΙΑ

17/12/17

15.00

 

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΑΝΟΣ

ΜΥΡΙΝΑΣ

16/12/17

15.00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΗΤΟΣ

ΑΤΣΙΚΗΣ

16/12/17

15.00

 

ΑΡΗΣ

δεν αγωνίζεται

       

 

gunaika banner new

youtube channel

Ποια η άποψη σας για τους ισχυρισμούς του Αρτέμη Σώρρα περί των 600 δις;

Τον πιστεύω, ισχύουν οι ισχυρισμοί του(4.2%)
Δεν τον πιστεύω, είναι όλα ψέματα(95.8%)
Δεν τον γνωρίζω(0%)
Συνολικές ψήφοι: 24
Η ψηφοφορία για αυτό το δημοψήφισμα έχει λήξει ενεργό: Φεβρουαρίου 10, 2017